sobota, 1 grudnia 2012

Razem możemy więcej! Biżuteryjki dla WOŚP :)

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Pomysły jak w tym roku wesprzeć inicjatywę już się zrodziły. Jednym z nich jest stworzenie naszyjnika metodą haftu sutasz. Wyjątkowego naszyjnika.
 A dlaczego wyjątkowego? 
Ponieważ współtworzyć go będzie wiele osób z całej Polski. Każda z nas (sutaszystek) wykona element, który będzie częścią tego dużego projektu. Na pomysł wpadła SAADIA i uwierzcie nie musiała długo czekać na odzew! Posypały się wpisy i mejle z chęcią przyłączenia się do akcji – myślę, że sama była zaskoczona ich ilością i naszymi chęciami. Bardzo szybko powstał wstępny projekt naszyjnika.
 Każda sutaszystka uszyje element w wybranym przez siebie kolorze z tęczowej palety barw. Wszystkie elementy opierają się na narysowanym przez SAADIĘ schemacie. Jednak już po publikacji paru elementów wiem, że każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Wszystkie elementy trafią do Eweliny (SAADIA), która zszyje je w całość.
 
 Tak oto powstanie naładowany pozytywną energią naszyjnik od sutaszystek. Biorąc pod uwagę, że wciąż zgłaszają się nowe osoby chcące dołączyć do akcji to prawdopodobnie na jednym naszyjniku się nie skończy.

Można pomyśleć, ale po co ta akcja? Przecież każda z nas mogła indywidualnie podarować swój wyrób na aukcję WOŚP. Ja jednak uważam, że dzięki zaangażowaniu wielu osób naszyjnik będzie wyjątkowy. Naładowany pozytywną energią i chęciami niesienia pomocy innym. Projekt ten powstaje z wielkim sercem – i to nie jednym! Pamiętajcie: RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 
 
Jak udało Wam się przeczytać te parę linijek więcej to zapraszam na blog:
Tam dowiecie się więcej nie tylko o tęczowym projekcie sutaszystek, ale i o paru innych:)
A to mój element do naszyjnika:)
Będę informować Was na bieżąco:) A na pewno pokażę jak wygląda gotowy naszyjnik:)

2 komentarze:

  1. Jej swietny pomysl:) jestem ciekawa jak bedzie wygladac calosc:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też nie mogę się doczekać! :)

    OdpowiedzUsuń